ANASAYFA
GENERAL VİNÇ
NELER YAPARIZ
PROJELERİMİZ
GALERİ
İLETİŞİM
location_onAbdi İpekçi Caddesi Hüseyin Özel İşmerkezi No:160/10 Bayrampaşa / İstanbul
phone0 212 501 98 84
GENERAL VİNÇ

GENERAL VİNÇ

GENERAL VİNÇ

General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi olarak 30 yılı aşkın süre ile sahip olduğu bilgi, beceri ve tecrübeyi yenilikçi hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın ilk günkü heyecanı içindeyiz. Hizmet verdiğimiz süre içerisinde teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve özveri ile titizlikle çalışan personelimiz ile General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi çatısı altında, tüm sanayi makinelerinizin şehir içi ve şehirler arası sigortalı olarak vinçli taşımacılık hizmetlerinin yanında  vinç kiralama, forklift kiralama, sepetli vinç kiralama, platform kiralama, mobil vinç kiralama gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız. 

     General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi ismiyle başladığımız günden bugüne kazandığımız bilgi birikimi, organizasyon yeteneği ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanma becerisi, takım halinde çalışma ruhu, şirketimizi sektöründe üstün ve zoru başaran bir firma haline getirmiştir. 

     General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize verdiğimiz önem zor işleri kolaylaştırarak çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde kısa sürede sektörün bilinen ismi olup ve başarı azminden vazgeçmemiştir.General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi olarak üstün hizmet anlayışı, kaliteli işçilik, zamanında iş teslimi ve uygun fiyatlı vinç prensip anlayışımız olmuştur. 

     Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde çevre, mesleki, sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli analizlerin yapılarak çevrenin korunması ve toplam kalitenin iyileştirilmesini sağlamak temel prensiplerimizdendir. General Vinç ailesi için önce insan ve iş sağlığı güvenliği gelmektedir. 

     Yenilikçi, çağdaş, teknolojik, hizmette dürüstlük anlayışıyla çalışan General Vinç Nakliyat ve Makina Sanayi, sizlere gelecekte de hizmet etmeye ve birlikte büyümeye devam edecektir

BÜLTENE KAYDOLUN

mail_outline

Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun

add_location

NEREDEYİZ ?

Abdi İpekçi Caddesi Hüseyin Özel İşmerkezi No:160/10 Bayrampaşa / İstanbul